S.O.S שירותים ניידים
054-2404222

השכרת עוקב מים

אצלנו בחברת SOS אנו מספקים מגוון רחב של עוקבי מים ומיכלים בגדלים שונים ובהתאם למטרה.

 

יש עוקבי מים 1000 ליטר על נגרר למי שתיה או למטרות שונות.

 

יש מיכלי מים קוביה 1000  ליטר

 

עוקבי מים 5000 ליטר

 

עוקבי מים 10,000 ליטר

 

עוקב מים מיכלית ענק 26,000 ליטר עם משאבות לחץ כולל איש שירות

 

עוקב מים מיכלית ענק 33,000 ליטר עם משאבות לחץ  כולל איש שירות

 

בכל עוקב מים ניתן להוסיף משאבת לחץ ללחץ מים גבוה.

כמו כן ניתן להוסיף ברזיות שוקת.

 

מהו עוקב מים נגרר ?

למרות שכולנו ראינו אותו בערב וגם מי שלא כנראה ראה אותו בתמונות או יבין על מה מדובר, נסביר מהו עוקב המים ועד כמה הוא שימושי. עקוב מים נגרר הוא למעשה מיכל ענק שיכול להגיע לנפחים של 7000 ליטרים ואף יותר. עוקב המים הזה למעשה אינו מהווה שום תפקיד מיוחד מלבד היותו כלי קיבול למים. עם זאת, בגלל הצורך הבסיסי שלנו במים הרי שברור לנו מדוע הוא כה חשוב ומדוע אי אפשר לוותר על השימוש בו בתנאי שטח בהם אין חיבור לתשתית מים.

עוקב מים הינו מיכל מים בגדלים שונים שיושב על עגלת נגרר, עוקב המים הסטנדרטי מגיעה במיכל של 1000 ליטר , עוקב המים מגיעה עם יציאת מים מ 2 ברזים, במידת הצורך ניתן להוסיף משאבת לחץ מים לצורך לחץ מים מוגבר או פתרון להצבת העוקב במקום מסוים וחיבור צינור ארוך ,ניתן להוסיף גם צינור מים ארוך, עוקב המים נותן לנו פתרון של מים בשטח או במקרה של הפסקת מים בעסקים כמו עסקי מזון ,חקלאות וכו’ , יש לציין כי מכלי המים שאנו מספקים הם לצורך שימוש בסיסי ולא למי שתייה .מכלים למי שתייה נדרשים תקנים ואנו לא מספקים מכלים למי שתייה אלא לשטיפה השקיה ניקיון וכו’.עוקב מים רובנו נכיר את עוקב המים מהשירות הצבאי כאשר עוקב ענק בנפח של 770 ליטרים הונח באמצע השטח ונתן לנו ליהנות ממים שישמשו אותנו גם לשתייה, גם לשטיפת פנים בבוקר, גם לצחצוח שיניים וכן הלאה. עם זאת, עוקב מים יכול להיות מתאים לשימושים רבים אחרים וזה הזמן להכיר אותו.

רוצים להזמין עוקב מים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למי השימוש בעוקבי מים מתאים ?

 

שימוש בעוקבי מים יכול להתאים למגוון רחב של לקוחות. תחילה יש לציים את עוקב המים באתרי הבנייה. שימוש זה הוא אחד החשובים שיש כיוון שעובדים באתר בנייה חייבים מים קודם כל למטרות שתייה. אם לא יהיו מים נגישים הם עלולים להתייבש ומשם הסכנות די ברורות, בוודאי שעובדים בגובה. כמו כן, יש שימוש במים למגוון רחב של פעולות כמו יצירת מלט וכן הלאה. בנוסף, עוקב מים שימושי מאוד לאירועים פרטיים וציבוריים.

 

מה היתרונות של מיכל מים נגרר לאירועים ?

עוקב מים לאירועים יהיה אחת הבחירות הטובות ביותר. עוקב מים לאירועים יכול למעשה לסדר לכם אירוע בכל מקום בלי דאגה מבחינת החומר שהיווה מקור לחיים לפי דעת המדענים. המים חשובים בכל מקום ולא רק כדי לשטוף את הידיים לפני או אחרי הארוחה או כדי לנקות בגד שהתלכלך, אלא גם כדי שיהיו מים למקרי חירום, כדי שצוות העובדים במקום יוכל להשתמש בהם לתפעול האירוע וכן הלאה .

 

מה היתרונות באספקת מים במיכליות ?

מיכלית מים להשכרה יכולה להיות פתרון נהדר ולרוב מדובר במיכלית קטנה יותר מעוקב, אם כי הרבה יותר קל לנייד אותה. המיכלים יכולה להיות ממוקמת גם בקרבת שירותים ניידים וכך תהיה אספקת מי ישירות לשירותים כאשר אין צורך בחיבורי תשתית. אספקת מים במיכליות יכולות להגיע לכל מקום במהירות גם טנדרים או רכבים שיכולים לעבור בכל תנאי שטח.

 

כמה עולה עוקב מים נגרר להשכרה ?

 

עוקב מים להשכרה או לחלופין מיכלית מים קטנה יותר יכולים לעלות בין 300 ועד 1000 שקלים כאשר המחיר מורכב ממספר פרמטרים. ראשית, משך ההשכרה רלוונטי מאוד כאשר המחיר יכול להיות שונה בין השכרה ליום שלם והשכרה לחצי יום, כלומר לאירוע. כמו כן ככל שהנפח יהיה גדול יותר כך המחיר יהיה גבוה יותר, כאשר גם המיקום בו יש להציב את העוקב וההובלה שלו משפיעים על המחיר.

מה צריך לבדוק לפני ההשכרה ?

 

לפני שאתם משכירים את עוקב המים אתם חייבים לבדוק מה המחירים שיש בשוק, מי החברה שמנוסה בתחום זה, האם בוודאות היא יכולה לספק לכם את העוקב בתאריך המבוקש וכן הלאה. כל הפרטים הללו יהיו חשובים מאוד לפני שתכשירו את העוקב כאשר יש צורך לבחור בחברה אמינה S.O.S שירותים ניידים, שמחטא את המיכל לפי הנהלים ואפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות. כמו כן, אם מדובר על השכרת עוקב מים לתקופה ארוכה יש לבדוק את התנאים לכל התקופה כדי שלא יהיו תקלות בעסקה. כמו כן יש לבדוק כמה עולה ההובלה של העוקב אל המקום הרלוונטימפרט טכני :

 

 

 

 

להצעת מחיר ופרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Buttonלחצו כאן להתקשר
WhatsApp chat